Verslo planų rengimas

Verslo planas yra dokumentas kuriame detaliai aprašomas verslo sumanymas. Tai darbo priemonė, padedanti valdyti įmonės veiklą ir siekti pageidaujamų rezultatų. Be esamos padėties pristatymo, numatomų įmonės poreikių ir laukiamų rezultatų, verslo plane pateikiami ir visi sumanymo įgyvendinimo etapai.
 Daugelis verslininkų puikiai žino, kad verslo planas yra būtinas norint gauti išorinį finansavimą (paskolą, mikrokreditą, subsidiją). Tačiau paskola ar investicijos yra ne vienintelė nauda, kurią iš verslo plano gauna verslininkas ar kiti verslo sėkme suinteresuoti asmenys. Vadovams verslo planas padeda geriau suvokti idėją, sudaryti kvalifikuotą komandą jai realizuoti, pagrįsti ir gauti pinigines paskolas; įmonės savininkams – įvertinti verslo gyvumą ir perspektyvumą, apskaičiuoti reikalingas lėšas priimtiems sprendimams įgyvendinti. Finansuotojas iš verslo plano sprendžia ar sumanymo įgyvendinimas leis padengti paskolą ir ar atneš pelną, taip pat susipažįsta su kritiškais sumanymo aspektais. Mūsų specialistai padės Jums tinkamai pasiruošti naujų minčių ir idėjų įgyvendinimui.
 
VšĮ „Baltic cooperation initiative“ taip pat specializuojasi ir verslo planų rašyme neįgaliųjų socialinės įmonės statusui gauti. Rašant tokius verslo planus, šalia verslo vystymo žinių, reikia išmanyti ir socialinės aplinkos ypatumus, bei jos šiandienines vystymosi tendencijas. Atsižvelgdami į sukauptą patirtį, mes galime pasiūlyti kokybišką produktą, galintį praeiti visus jo vertinimo etapus.